سرخط خبرها
خانه » سئو سایت » کدام بک لینک ها برای شما ضرر دارند
بک لینک

کدام بک لینک ها برای شما ضرر دارند

بک لینک همانقدر که تاثیر مثبت بر سئو سایت خواهد داشت. همانقدر هم میتواند تاثیر مخرب در سایت شما داشته باشد.در خصوص انتخاب و ایجاد بک لینک ها باید دقت زیادی داشته باشید.و حالا بدانید چه بک لینک های تاثیر منفی بر سئو سایت دارند.
بک لینک
لینک معامله شده : یعنی شما در سایتی لینک خود را قرار میدهید و در عوض یک کالا و خدمات را از آن سایت معرفی میکنید و کاربر را وادار به بازدید از سایت مقصد میکنید.

 لینک غیر طبیعی : باید سعی کنید همیشه از سایتهایی بک لینک بگیرید که مرتبط با موضوع سایت شما باشند. اگر شما وکیل هستید و بک لینک از سایت پزشکی گرفته اید تاثیر مثبتی در سئو نخواهد داشت.

 لینک پولی : هرگز سعی نکنید بک لینک تعداد بالا خریداری کنید.زیرا این بک لینک ها به راحتی توسط موتور جست و جو شناسایی شده و 100% شما را با پنالتی مواجه میکند

 لینک اسپم : که معمولا به صورت کامنت گذاری در سایت های دیگر انجام میشود. مدیران این سایتها ساعتها در روز در میان سایت های مختلف جست وجو میکنند و در پایان مطالب آن کامنت میگذارند بدون آنکه بدانند این بک لینک تاثیر منفی در رتبه سایت خواهد داشت.

 لینک اتوماتیک : هرگز از نرم افزارهایی که بک لینک ایجاد میکند استفاده نکنید. این نرم افزارها توسط موتور جست و جو شناخته شده است و تمامی لینک هایی که برای شما بسازد کاملا  بی مصرف و بی تاثیر است.

 لینک نادرست : اگر سایتی میخواهد به شما لینک بدهد باید یک کلمه کلیدی مرتبط را به شما لینک کند نه اینکه مثلا کلمه “پزشک” را به سایت وکالت لینک کند.

 لینک در فوتر : اگر شخصی لینک به سایت شما را در قسمت انتهایی و فوتر سایت خود قرار دهد تاثیر مثبتی برای شما نخواهد داشت.پس سعی کنید در میانه مطالب یا ستون کناری سایت برای خود لینک بگیرید.

رعایت این نکته ها باعث میشود حتی اگر تعداد کمی بک لینک داشته باشید ولی همان تعداد کم قانونی و ارزشمند هستند و بهتر از هزاران بک لینک اسپم و بی استفاده هستند.

نگاه کاربران

User Rating: Be the first one !

درباره ی رضا فلکی مقدم

من رضا هستم با 10 سال سابقه عملی در زمینه های طراحی سایت , سئو , شبکه های اجتماعی و اینترنت مارکتینگ. سعی میکنم جدیدترین مطالب رو تقدیم شما کنم.

همچنین ببینید

بهینه سازی تصاویر برای سئو

آموزش بهینه سازی تصاویر برای سئو

تصاویر یکی از مهمترین بخشهایی هستند که در تمامی سایت ها وجود دارند و بدون …

خرید لینک

خرید لینک و تاثیر منفی آن در سئو

خرید لینک به عنوان آسان ترین راهی که میتواند به سایت شما کمک کند به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares